288 | TOMÁŠ GARRIGUE MASARYK
VÁCHA Ferdinand (1903 – 1978)
- vyvolávací cena: 18 000 CZK
- zpět
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Olej na desce, 52 x 42 cm, rámováno, značeno zezadu Vácha.